Kilka słów o nas

Wolftax to dużo więcej niż podatki i rozliczenia rachunkowe. Zdejmujemy z przedsiębiorstw ciężar spraw księgowych, podatkowych, kadrowo-płacowych, urzędowych oraz prawnych tak, abyś mógł zająć się tym, co potrafisz najlepiej – swoją firmą.

Czym się zajmujemy?

Budujemy

Dobieramy optymalną formę prowadzenia działalności, przeprowadzamy planowanie podatkowe i tworzymy strukturę korporacyjną oraz siatkę zatrudnienia.

Wspieramy

Pilnujemy bieżących spraw Klientów i dbamy o ich sprawozdawczość. Przygotowujemy i składamy sprawozdania finansowe, analizujemy i opiniujemy pisma oraz umowy. Raportujemy do instytucji publicznych. Prowadzimy sprawy prawne, urzędowe i korporacyjne.

Informujemy

Na bieżąco przygotowujemy zintegrowane informatory o nowościach w prawie podatkowym.

Bierzemy udział w kontrolach urzędowych oraz podatkowych

Bierzemy udział w kontrolach urzędowych oraz podatkowych.

Audytujemy

Pomagamy w ocenie, kontroli i sprawdzaniu przedsiębiorstw, prowadzimy audyty księgowe, kadrowo-płacowe oraz prawne.

Współpracujemy

Tworząc bezpieczne otoczenie dla działalności naszych Klientów, powierzamy ich sprawy prawnikom, którzy analizują kontrakty, doradzają w zakresie prawa spółek, prawa pracy, podatków, handlu międzynarodowego i własności intelektualnej.

Udostępniamy nowoczesne narzędzia

Klientom dedykujemy elektroniczny system zarządzania księgowością, dokumentami podatkowymi, bankowymi, urzędowymi oraz biznesowymi. Budujemy elektroniczny sekretariat korporacyjny i teczki akt osobowych.

Dla kogo pracujemy?

Pracujemy dla klientów ze wszystkich sektorów gospodarki, od ekonomii przyszłości i nowych trendów (firmy na rynkach e-commerce, IT, fintech, fashion), poprzez ugruntowane branże (nieruchomości, motoryzacja, FMCG, turystyka), aż po profesjonalistów z branży medycznej – w tym pełna obsługa podmiotów leczniczych oraz prawnej. Nasi klienci to przedsiębiorstwa, które działają globalnie, od Unii Europejskiej aż po rynki azjatyckie.

Anna Legutko-Gąsiorowska

Prezes Zarządu

Tomasz Swędzioł

Prokurent/Radca Prawny

Nina Pawłowska

Kierownik Biura

Jako zespół Wolftax oferujemy usługi księgowe oraz doradzamy w sprawach podatkowych i prawnych. Do powierzonych przez naszych Klientów spraw podchodzimy w sposób indywidualny, szukając optymalnych rozwiązań.

Poznaj nasz cały zespół